Nr katalogowy: 509

Georg Christoph LUCENBERGER (LUTZENBERGER; LUTSENBERGER)

Nr katalogowy: 509

Zegar kaflowy

mechanizm: mosiądz, stal, dzwonek: spiż, obudowa i tarcza: mosiądz złocony i srebrzony;
sygn.: Georg Chr. L..cenberger/ Aug;
Augsburg, ok. 1640-1660.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena wywoławcza 45 000 zł