Janina ŻEMOJTEL (ur. 1931)
Nr katalogowy: 317
Bez tytułu ["Zielony"], lata 60. XX w.
olej, płyta pilśniowa, 90 x 100 cm;
na odwrocie napis Janina Żemojtel