Nr katalogowy: 803

Nr katalogowy: 803

Stolik pomocniczy w stylu klasycystyczny

konstrukcja - sosna; fornir - palisander, róża, intarsje - róża, tulipanowiec;75,5 x 68 x 44,6 cm; Europa środkowa, Niemcy (?), pocz. XIX w.