Stanisław KAMOCKI (1975 - 1944)
Nr katalogowy: 242
Jaz
olej, sklejka, 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: słabo czytelnie
olej, sklejka, 51 x 71 cm;
sygn. p. d.: słabo czytelnie
Na odwrocie nalepka z odręczną informacją:
Stanisław Kamocki / "Jaz" / farb. olej / cena ...... / adres / Zakopane, ul. Kasprusie l. 34