Nr katalogowy: 222

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 222

Wnętrze izby wiejskiej w Sądeckiem

olej, tektura, 25 x 34,5 cm; sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA.;