Nr katalogowy: 218

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 218

Modlitwa na pustyni

olej, sklejka, 32 x 45 cm; sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski