Nr katalogowy: 215

Władysław SKOCZYLAS (1883 - 1934)

Nr katalogowy: 215

W podcieniach - Kazimierz Dolny

akwarela, papier, 70 x 100 cm; sygn. u dołu: W. SKOCZYLAS