Nr katalogowy: 209

Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)

Nr katalogowy: 209

Nad brzegiem morza, 1936

akwarela, gwasz, papier, 35 x 51 cm; sygn. p. d.: S. Jaxa / 1936