Nr katalogowy: 107

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

Nr katalogowy: 107

Kompozycja, l. 50-te XX w.

litografia, papier, 22 x 16,5 cm (w świetle oprawy) na odwrocie nalepka z informacją