Nr katalogowy: 103

Jerzy Benedykt DORYS (1901-1990)

Nr katalogowy: 103

Akt, l. 60? XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier, 31 x 17,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. p.d.: Dorys (ołówkiem);