Maria PIGELET (XX w.)
Nr katalogowy230
Miejski zaułek
olej, płótno naklejone na tekturę, 23 x 31 cm;
sygn. p.d.: A Robert Affectueusement / M. Pigelet;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy232
Kobieta siedząca na drabinie malarskiej
1922;
olej, tektura, 100 x 71 cm;
sygn.: l. d.:.J. Malczewski 1922. (wzdłuż krawędzi)
Cena wywoławcza.
210 000 zł
Stanisław CHLEBOWSKI (1890 - 1969)
Nr katalogowy234
Kwiaty w wazonie
akwarela, gwasz, olej, papier jasnobrązowy
naklejony na tekturę, 81 x 61 cm;
sygn. l. d.: St. Chlebowski / 1936
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1886 - 1977)
Nr katalogowy236
Kwiaty w wazonie
olej, płótno, 74 x 50 cm;
sygn. l. d.: Schreter
Cena wywoławcza.
25 500 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Nr katalogowy238
Pejzaż z Normandii
olej, płótno, 33 x 55 cm; sygn. p.d.: T. Makowski
na odwrocie napisy autorskie:
Tadé Makowski / Paysage de Normandie. / Paris
Cena wywoławcza.
140 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)
Nr katalogowy240
Wiejska para
olej, tektura, 49 x 74 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
4 300 zł
Iwan TRUSZ (1869 - 1940)
Nr katalogowy242
Samotna brzoza
olej, tektura, 34 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: IwTrusz (cyrylicą)
Cena wywoławcza.
31 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy244
Kowboy
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1944 oraz dedykacja
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy246
Polowanie par force
olej, tektura, 55 x 73 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1940
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Stanisław SAWICZEWSKI (1866 - 1943)
Nr katalogowy248
Polowanie na zająca
olej, płótno, 77 x 120 cm;
sygn. p. d.: S.Sawiczewski / 913 (?)
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Zygmunt AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)
Nr katalogowy250
Generał kawalerii na czele regimentu
olej na płótnie, 58,5 x 71 cm,
sygn. p. d.: "T. A."
Cena wywoławcza.
97 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Nr katalogowy252
Pościg
olej, płótno, 53 x 70 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1922
Cena wywoławcza.
80 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Nr katalogowy254
Krakowianka
olej, płótno, 43,5 x 30,5 cm;
sygn. p. d.: A Setkowicz 910.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Nr katalogowy256
Most na Skawie koło Zatora
olej, płótno, 31 x 41 cm
na odwrocie na krośnie malarskim nalepka
z informacjami o obrazie
Cena wywoławcza.
17 000 zł
JÓZEF BRANDT (1841 - 1915)
Nr katalogowy258
UTARCZKA, OK. 1902
olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy / Monachium
Cena wywoławcza.
1 300 000 zł
Stanisław PACIOREK (1889 - 1952)
Nr katalogowy260
Macierzyństwo
olej, płótno, 31 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: StPaciorek
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Malarz nieokreślony, XVI/XVII w.
Nr katalogowy262
Scena w pałacu
olej, płótno,
91 x 77 cm;
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Joost Cornelisz. Droochsloot (1585/1586-1666)
Nr katalogowy264
Para obrazów:
Uczynki miłosierdzia chrześcijańskiego, 164(6 ?)
Przypowieść o uczcie królewskiej, 1639
Cena wywoławcza.
700 000 zł
Artysta nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy402
Chrystus ukrzyżowany
drewno lipowe, wys. 70 cm;
[drobne odpryski, pęknięcie wzdłużne drewna]
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Artysta nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy404
Figura świętego zakonnika
drewno polichromowane; wys. 97 cm
[stan: brak rąk]
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Artysta nieokreślony, włoski (?), XIX w.
Nr katalogowy406
Śmiejąca się dziewczynka
alabaster, na podstawie marmurowej
w formie ściętego ostrosłupa, wys. całk. 23 cm;
sygn. z tyłu: Marni .... / Firenze
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Stanisław JACKOWSKI (1887 - 1951)
Nr katalogowy408
Popiersie marynarza z fajką
terakota patynowana na brąz i zieleń,
podstawa drewniana barwiona na czarno;
wys. całk. 43,5 cm
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Irénée ROCHARD (1906 - 1984)
Nr katalogowy410
Ptaszki na gałęzi - rzeźba art deco
brąz patynowany, na podstawie z czarnego,
polerowanego granitu, wys. całk. 20 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł