Nr katalogowy: 406

Artysta nieokreślony, włoski (?), XIX w.

Nr katalogowy: 406

Śmiejąca się dziewczynka

alabaster, na podstawie marmurowej w formie ściętego ostrosłupa, wys. całk. 23 cm; sygn. z tyłu: Marni .... / Firenze