Nr katalogowy: 728

Nr katalogowy: 728

Para kandelabrów 13-świecowych

w stylu II Cesarstwa; brąz złocony; wys. 138 cm, szer. ramion 36 x 36 cm; Francja, 3 tercja XIX w.