Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Cukiernica

wnętrze złocone; plater; wys. 9,5 cm, szer. 18,5 cm, głęb. 12,5 cm; Warszawa, firma Frageta, lata 30.XX w.