Nr katalogowy: 263

Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)

Nr katalogowy: 263

Kwiaty

akwarela, papier, 63,5 x 36 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)