Nr katalogowy: 255

Stanisław FABIJAŃSKI (1865 - 1947)

Nr katalogowy: 255

Widok klasztoru Norbertanek

na Zwierzyńcu pod Krakowem od Dębnik zza Wisły; olej, płótno, 72,5 x 131 cm;