Bronisław Ludwik OLSZEWSKI (1874 - 1959)
Nr katalogowy: 247
Portret mężczyzny
olej, płótno, 43 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: B. OLSZEWSKI
olej, płótno, 43 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: B. OLSZEWSKI
Bronisław Ludwik OLSZEWSKI (pseud. Ludwik Olski) (1874 - 1959)