Nr katalogowy: 247

Bronisław Ludwik OLSZEWSKI (1874 - 1959)

Nr katalogowy: 247

Portret mężczyzny

olej, płótno, 43 x 32,5 cm; sygn. p. d.: B. OLSZEWSKI