Nr katalogowy: 244

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Nr katalogowy: 244

Portret młodej kobiety z mimozami

olej, tektura, 97 x 70 cm (w świetle oprawy); sygn. z prawej pośrodku: a.karpiński / 44