Nr katalogowy: 236

Oleksa NOWAKIWSKIJ (1872-1935)

Nr katalogowy: 236

Pejzaż zimowy

olej, sklejka, 25 x 32 cm; sygn. p. d.: Oleksa Nowakiwskij / Osmoloda 6 III 1905 (cyrylicą)