Nr katalogowy: 230

Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)

Nr katalogowy: 230

Marszałek Józef Piłsudski

oraz gen. dyw. Gustaw Orlicz-Dreszer przyjmują defiladę kawalerii na Błoniach krakowskich; olej, płótno, 136 x 149 cm;