Nr katalogowy: 225

Hans Christian HANSEN (VANTORE)(1861-1928)

Nr katalogowy: 225

Dziewczynka nad wodą

olej, płótno, 39 x 30 cm; sygn. l. d.: Han Hansin; napis autorski p. g.: Ina