Około 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1 000 zł!
27 listopada 2024, godz. 17:00
w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie
wystawa przedaukcyjna:
21.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
22.11 (piątek): 11:00 - 19:00
25.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
26.11 (wtorek): 11:00 - 19:00
27.11 (środa): 11:00 - 17:00
Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)
Nr katalogowy341
Kazimierz - Spichlerze
drzeworyt, papier; 24 x 34 cm (w świetle passe-partout);
napisy u dołu: W. Skoczylas oraz Kazimierz-Spichlerze.
Cena wywoławcza.
200 zł
Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)
Nr katalogowy343
Dwa szkice dwustronne
ołówek, papier; 17 x 11,5 cm (arkusz) oraz 17 x 11,5 cm (arkusz).
Prace ze szkicownika artysty z lat 50.-60. XX w.
Cena wywoławcza.
100 zł
Charlie Karol FERSTER (1902-1986)
Nr katalogowy345
Na plaży, 1952
tusz, papier; 30,5 x 26 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: charlie 52, na odwrociu pieczęć czasopisma "MUCHA".
Cena wywoławcza.
200 zł
Julian ŻEBROWSKI (1915-2002)
Nr katalogowy347
Adolf Dymsza, przed 1958
piórko, tusz, papier; 23 x 15,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: J. Żebrowski, l. d.: Dymsza, niżej dedykacja: "Na pamiątkę / p. Elżbiecie / autor. / 19/XI-58
Cena wywoławcza.
100 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy349
Akt męski, 1989
piórko, tusz, papier; 20 x 12,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: K. W. 89
sygn. i dat. p. d.: K. W. 89
Cena wywoławcza.
200 zł
Jerzy FLISAK (1930-2008)
Nr katalogowy351
Rok 1969
tusz, akwarela, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: F.
sygn. p. d.: F.
Cena wywoławcza.
200 zł
Marian NOWIŃSKI (1944-2017)
Nr katalogowy353
Koniec, 1992
tusz, akryl, papier; 62 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: M. Nowiński 92 / Koniec
Cena wywoławcza.
200 zł
Artysta nieokreślony
Nr katalogowy355
Dotknięcie - Wariacje na temat „Stworzenia Adama” Michała Anioła
gwasz, kolaż, olej, płyta; 40 x 50 cm.
Cena wywoławcza.
200 zł
Jan Antoni KARCZEWSKI (1931-2017)
Nr katalogowy357
Totem, 1993
akwarela, papier; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: KARCZEWSKI VII 93.
Cena wywoławcza.
500 zł
A. SZABOWSKI, XX w.
Nr katalogowy359
Świerk
akwarela, papier; 30 x 28,5 cm;
sygn. i opisana l. d.: A. Szabowski / Zassów.
Cena wywoławcza.
100 zł
Łukasz HUCULAK (ur. 1977)
Nr katalogowy361
Pejzaż z górami, 2003
tempera, papier, 22,5 x 50 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p. d.: ‘ŁHuculak 03.’
Cena wywoławcza.
500 zł
Romana LIPIEŻ (1917-2003)
Nr katalogowy363
Wieża, 1956
akryl, papier; 34 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lipież 1956.
Cena wywoławcza.
200 zł
Judyta SOBEL (1924-2012)
Nr katalogowy365
Martwa natura z pajacykiem
olej, płótno; 51 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: J.SOBEL.
sygn. l. d.: J.SOBEL.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Stanisław LEWANDOWSKI, XX w.
Nr katalogowy367
Horska kraina - Pejzaż jak z bajki, 1927
olej, płótno; 41 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: [wytarta litera imienia] LEWANDOWSKI / 27
Cena wywoławcza.
200 zł
HAA, XX w.
Nr katalogowy369
Wieś [Tamte lata …]
olej, płótno; 48 x 66 cm;
sygn. p. d.: HAA.
sygn. p. d.: HAA.
Cena wywoławcza.
100 zł
Giovanni UBBIALI, XX w.
Nr katalogowy371
Martwa natura
olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: Ubbiali Giovanni.
Cena wywoławcza.
100 zł
Joser MAES, XX w.
Nr katalogowy373
Leśna droga
olej, płótno naklejone na sklejkę; 34,5 x 27,5 cm;
sygn. l. d.: Joser Maes.
sygn. l. d.: Joser Maes.
Cena wywoławcza.
500 zł
WALDHAUSEN, XX w.
Nr katalogowy375
Martwa natura z kaliami, 1955
olej, płótno; 38 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: Waldhausen 1955.
Cena wywoławcza.
500 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy377
Zakole rzeki
olej, tektura; 19 x 23,5 cm.
Stan zach.: drobne odpryski farby.
Cena wywoławcza.
200 zł
Artysta nieokreślony, XX w.
Nr katalogowy379
W porcie rybackim
olej, płyta; 25 x 30 cm.
Cena wywoławcza.
200 zł
Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)
Nr katalogowy381
Święto zachodu, 1974
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie: "ŚWIĘTO / ZACHODU" / ANDRZEJ / URBANOWICZ / 1974.
Cena wywoławcza.
500 zł
Dmitro ORELSKI POTOROKA (1897-1962)
Nr katalogowy383
Pejzaż
olej, płótno; 40 x 68 cm;
sygn. l. d.: ORELSKI.
sygn. l. d.: ORELSKI.
Cena wywoławcza.
500 zł
Zdzisław KUDŁA (ur. 1937)
Nr katalogowy385
Jesień
olej, płótno, 100 x 125 cm;
na odwrocie opis: „ZWIĄZEK POL. ARTYST. PLAST. / ODDZIAŁ BIELSKO BIAŁA / TYTUŁ " JESIEŃ" / AUTOR: ZDZISŁAW KUDŁA”.
Cena wywoławcza.
1 000 zł