Nr katalogowy: 619

Nr katalogowy: 619

Szkatułka na biżuterię

srebro pr. 925 częściowo złocone, emalia (na bokach w dwóch miejscach ubytki); 8,5 x 15,5 x 10,5 cm; Niemcy?, k. XIX w