Nr katalogowy: 513

Nr katalogowy: 513

Miseczka - konfiturierka

Sygn. kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze, wycisk: 30; Miśnia, 2 poł. XVIII w. (lata ok. 1760-70?)