Nr katalogowy: 409

MÜLLER - GREFELD (XX w.)

Nr katalogowy: 409

Praca

brąz patynowany, marmur czarny żyłkowany, zielono seledynowy, wys. całk. 50 cm; sygn. z tyłu na podstawie