Nr katalogowy: 260

Malarz nieokreślony, polski, k. XVIII w.

Nr katalogowy: 260

Św. Wilgoforta

olej, płótno, 100 x 73 cm; u dołu inskrypcja: S. Wilgoforta P. i M. Patronka w utrapieniach y fra-/sunkach