Nr katalogowy: 258

Emma von MUELLER (Edle von SEEHOF)

Nr katalogowy: 258

Dwie wiejskie dziewczyny czytające list

olej, płótno, 59 x 63,2 cm; sygn. p. d.: E. v. Mueller