Nr katalogowy: 253

Ivan Pavlovich POKITONOV (1851-1924)

Nr katalogowy: 253

Dziecko w ogrodzie

olej, tektura, 10,5 x 15 cm; sygn. p. d.: I. Pokitonow; na odwrocie numer 511