Nr katalogowy: 247

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 247

Girlanda kwiatowa

akwarela, karton, 61 x 72 cm; sygn. u dołu: LWyczołkowski / 08;