Nr katalogowy: 241

Michał GORSTKIN - WYWIÓRSKI (1861 - 1926)

Nr katalogowy: 241

Listopad

olej, p ótno, 152 x 193 cm; sygn. p. d.: M. G. Wywiórski 1915