Nr katalogowy: 232

Katarzyna GOLDINGER (1880 - 1973)

Nr katalogowy: 232

Zmierzch

olej, płótno naklejone na płytę, 41 x 53,5 cm; sygn. p.g. cyrylicą: Katarzyna / Goldinger /1925