Nr katalogowy: 832

Władysław MIECZNIK (1903-1989)

Nr katalogowy: 832

Talerz dekoracyjny z Syrenką Warszawską

blacha miedziana, repusowana; średnica 39 cm; sygn. na spodzie: „W.MIECZNIK”.
Warszawa, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł