Nr katalogowy: 213

J. A. STOKŁOSA (XX w.)

Nr katalogowy: 213

Chrystus ukrzyżowany

olej, płótno, deska, złocenia; 131 x 100 cm;
sygn. p.d.: J.A. STOKŁOSA / 1972. 82. 86
estymacja: 5 800 - 6 800 zł