Nr katalogowy: 209

Guillaume COUSTOU (1677-1746) - według

Nr katalogowy: 209

Ujeżdżanie koni - para rzeźb - „Konie z Marly”

cyna malowana; wys. każdej rzeźby 30 cm;
Francja, XVII w.; nie sygn. [odlewy współczesne, XX w.]
estymacja: 2 600 - 3 000 zł