Nr katalogowy: 204

Giuseppe MORETTI (1857-1935)

Nr katalogowy: 204

Popiersie mężczyzny

brąz, wys. 27 cm; sygn. z tyłu rzeźby: „Moretti / 1913”.
Włochy, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł