Nr katalogowy: 104

Bolesław SZAŃKOWSKI (1873-1953)

Nr katalogowy: 104

Portret mężczyzny

olej, płótno; 59 x 48 cm;
sygn. p. d.: B. Szańkowski / Paris (ryte w warstwie malarskiej)
estymacja: 8 000 - 9 000 zł