Nr katalogowy: 101

Malarz nieokreślony, flamandzki?, XVII w.

Nr katalogowy: 101

Pokutująca Magdalena

olej, deska; 43 x 27,7 cm;
u dołu nieczytelny napis (?).
estymacja: 3 200 - 3 600 zł