Nr katalogowy: 100

Malarz nieokreślony, 2 poł. XIX w.

Nr katalogowy: 100

Święta Cecylia z Rzymu

olej, płótno; 64 x 53 cm.
Obraz inspirowany ikonografią świętej Cecylii malowanym m.in. przez Carlo Dolciego.
estymacja: 22 000 - 27 000 zł