Nr katalogowy: 96

August GERASCH (1822-1908)

Nr katalogowy: 96

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno; 69 x 105 cm;
sygn. l. d.: A Gerasch.
estymacja: 5 300 - 6 400 zł