Nr katalogowy: 84

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 84

Pejzaż podgórski

olej, sklejka; 18,3 x 23,7 cm;
sygn. p. d.: ... (sygnatura nieczytelna)
estymacja: 1 600 - 1 800 zł