Nr katalogowy: 83

Josef (Joseph) WENGLEIN (1845-1919)

Nr katalogowy: 83

Wiejską drogą

akwarela, karton; 24 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wenglein.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł