Nr katalogowy: 80

Józef SEREDYŃSKI (1888-1954)

Nr katalogowy: 80

Rabka zimą, 1944

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 30,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: J. Seredyński / Rabka 1944.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł