Nr katalogowy: 74

W. USTASZEWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 74

Kuter rybacki, 1954

olej, tektura; 73 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: [pięcioramienna gwiazda] W USTASZEWSKI / 1954.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł