Nr katalogowy: 69

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 69

Białe róże

olej, tektura; 49 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński
estymacja: 17 000 - 19 000 zł