Nr katalogowy: 56

Zygmunt WIERCIAK (1881-1950)

Nr katalogowy: 56

Spichlerz w Kazimierzu Dolnym, 1938

kredka, akwarela, gwasz, papier; 33,5 x 59,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Zygm. Wierciak / 1938. KRAKÓW
estymacja: 2 500 - 3 000 zł