Nr katalogowy: 40

Artysta nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 40

Anatomia człowieka - para rysunków

piórko, tusz, papier; nie sygn.
1. Przód postaci: 46 x 32,5 cm;
2. Tył postaci: 41,8 x 29 cm;
estymacja: 3 000 - 3 500 zł