Nr katalogowy: 36

Monogramista M.L., pocz. XX w.

Nr katalogowy: 36

Scena w barze

kredka, gwasz, papier; 35 x 27,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M L.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł