Nr katalogowy: 22

Henryk GOTLIB (1890-1966)

Nr katalogowy: 22

Projekt okładki do książki „Kwiaty zła” Charlesa Baudelairea

akwarela, tusz, papier; 26,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HG (monogramem).
estymacja: 6 000 - 6 500 zł