Nr katalogowy: 21

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 21

Chłop z Kujaw w stroju świątecznym, z teki „Polish Peasants’ Costumes”

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 46 x 29 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA
estymacja: 3 000 - 3 600 zł