Nr katalogowy: 16

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 16

Koń u wodopoju, 1942

olej, sklejka; 51 x 36 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek / 1942
estymacja: 4 200 - 4 800 zł